Ons team

Solar Power Systems bestaat uit een creatief, dynamisch, gemotiveerd team dat zich dagelijks inzet om zo veel mogelijk mensen mee te krijgen op de Groene Golf. Wij staan allemaal voor openheid en eerlijkheid naar onze klanten toe en zorgen tegelijkertijd voor slimme, veilige, goedkope, groene stroom op een esthetisch verantwoorde manier. Ook onze office animals Solar (de kat) en Buddy (de hond) mogen er niet aan ontbreken. Wil jij ook tot dit toffe team behoren? Bekijk dan onze openstaande vacatures

Luc Martens

Bestuurder

Luc@sps.be 

Luc Van Hoeylandt

Shirley Lanssen

Sales manager

Shirley@sps.be

Daniel Sanduleac

Technisch verantwoordelijke

Daniel@sps.be

Alain El Salawi

Solar consultant

Alain@sps.be

David Deceuninck

Solar consultant

David@sps.be

Matt Van Ghelder

Solar consultant

Matt@sps.be

Maxine Noë 

Marketing manager

Maxine@sps.be